نقاشی روی سنگ، نقطه کوبی، معرق کاشی و..

زندانی های سنگی – آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ

سلام دوستان شبتون بخیر امشب آموزش نقاشی روی سنگ رو براتون آماده کردم در این آموزش شما می تونید سنگ هاتون رو به شکل زندانی نقاشی کنید. برای این آموزش به سنگ، رنگ زرد، سفید و سیاه، قلمو نیاز دارید.

آموزش نقاشی روی سنگ به شکل زندانی

سنگ ها رو تمیز بشویید و خشک کنید. بعد از اینکه سنگتون کامل خشک شد با رنگ زرد نصف سنگتون رو رنگ کنید و با رنگ سیاه نصف دیگه سنگتون رو مشکی کنید و اجازه بدید رنگتون خشک بشه.

زندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ

بعد رنگ سفیدتون رو بردارید و روی رنگ سیاهتون نوارهای ایجاد کنید و وسط نوارهای سفیدتون یک حالت دایره مانند ایجاد کنید از این دایره برای نوشتن شماره زندانی استفاده می کنیم.

زندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ

در قسمت زرد رنگ شما می تونید دو تا دایره طوسی مانند ایجاد کنید و بذارید خشک بشه و روی اون دو تا دایره سفید و بعد دو دایره قهوه ای و دو دایره سیاه و دو دایره سفید بکشید. بعد از کشیدن دایره ها اجازه بدید رنگ خشک بشه بعد از رنگ دیگه استفده کنید. در دو طرف چشم با رنگ مشکی دو نوار ایجاد کنید. برای سنگ های تک چشم هم یک دایره طوسی تو خالی بکشید و با رنگ مشکی دو تا قطر برای دایره بکشید و وسط این دو خط رو با سفید رنگ کنید و روی رنگ سفید نقطه ای قهوه ای و روی رنگ قهوه ای هم نقطه ای مشکی ایجاد کنید. برای دهن سنگ ها هم می تونید از منحی رو به پایین یا رو به بالا استفاده کنید و یا هر طرح دیگه ای که بلد هستید پیاده کنید.

زندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ

نماهایی از کارتون رو می تونید در ادامه ببینید.

زندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگزندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگزندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگزندانی های سنگی - آموزش قدم به قدم نقاشی روی سنگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن