آموزش ساخت ریسه و تزئینات مو

آموزش ساخت ریسه مو با مروارید و سیم شماره ۴

سلام خدمت دوستان عزیز امشب آموزش ساخت ریسه مو با مروارید و سیم شماره ۴ همراه شما هستیم برای این آموزش شما به سیم، مروارید گرد و اشکی، منجوق های شیشه ای نیاز دارید من سعی کردم روش آموزش رو تغییر بدم تا دوستان کسب سرمایه بهتر آموزش ها رو یاد بگیرن.

ساخت ریسه مو با مروارید و سیم

برای ساخت این نوع ریسه مو ما به سه نوع الگو نیاز داریم. برای اولین الگو حدود سی ده سانیت سبم رو برش بزنید و یه دونه منجوق شیشه ای به اون اضافه کنید و کمی تاب بدید، دو سر سیم رو روی هم بذارید و یک مروارید گرد یا اشکی اشافه کنید و تاب بدید و باز هم به یک طرف سیم منجوق اضافه کنید و تاب بدید. این از این.

آموزش ساخت ریسه مو با مروارید و سیم شماره 4

یه تکه دیگه سیم برش بدید و یه مروارید اضافه کنید و اون رو تاب بدید. دو طرف سیم رو از هم باز کنید و مروارید دیگه ای رو به یک طرف سیم اضافه کنید و تا بدید باز هم دو طرف سیم را از هم باز کنید و این بار مروارید رو به طرف دیگه سیم اضافه کنید و تاب بدید.

آموزش ساخت ریسه مو با مروارید و سیم شماره 4

برای ساخت برگ ها ما باید از منجوق استفاده کنیم. یک تکه سیم رو برش بزنید و سه تا منجوق اضافه کنید دو هر کدوم از سیم ها رو از دو تا منجوق کناری رد کنید و دستتون رو بکشید. برای اینکه مهره ها تمیز کنار هم بیافتند با استفاده از سوزن رو از دو تا مهره کناری رد کنید و باز سیم رو بکشید برای ردیف بعد باز سه تا منجوق اضافه کنید و سیم ها رو از مهره های کناری رد کنید. اینبار ۵ تا و دفعه بعد ۷ تا اضافه کنید حالا که به وسط برگ رسیدید باز ۵ تا منجوق و دفعه بعد ۳ و ردیف آخر ۲ تا منجوق اضافه کنید و دو طرف سیم رو به هم تاب بدید. با انگشت وسط برگ رو فشار بدید تا یه کم حالت تورفتگی پیدا کنه و به لبه ها حالت بدید.

آموزش ساخت ریسه مو با مروارید و سیم شماره 4

الان شما سه تا الگو دارید که باید به بیس کارتون وصل کنید. برای بیس هم مثل آموزش ساخت ریسه مو با سیم و مهره کریستال شماره ۳ سیم رو چند لا کنید

آموزش ساخت ریسه مو با سیم و مهره کریستال

حالا سه تا الگو رو دور این بیس بپیچونید تا ریسه تون آماده بشه

آموزش ساخت ریسه مو با مروارید و سیم شماره 4

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن