آموزش ساخت آویز برای دیوار

آموزش تزئین دیوار با روزنامه باطله

سلام عزیزان شبتون بخیر امشب می خوام نحوه تزئین دیوار با استفاده از روزنامه باطله رو بهتون آموزش بدم. برای این آموزش به روزنامه، چسب، قیچی، نخ و سوزن و رنگ نیاز دارید. روزنامه ها رو رول کنید و اونها رو رنگ کنید. شما می تونید از رنگ اکریلیک یا رنگ خوراکی برای رنگ کردن روزنامه هاتون استفاده کنید. روزنامه ها رو به شکل مارپیچ بپیچید و حلقه هایی از اون بسازیدو برای اینکه روزنامه ها قشنگ بهم بچسبن می تونید دورشون رو کش بندازید. بعد از اینکه خودشو گرفت و کامل چسب ها خشک شد با نخ و سوزن اونا رو به هم وص کنید.

آموزش تزئین دیوار با روزنامه باطله

خب روزنامه ها رو در حالی که دارید رول می کنید چسب بزنید که به لایه های قبلی بچسبه. روزنامه ها رو به تکه های مربعی برش بدید و از گوشه تا کنید. بعد شروع کنید و روزنامه ها رو به شکل حلقه دربیارید. باید به اندازه ای چسب بزنید که روزنامه ها باز نشه.

وقتی که یک تکه روزنامه تموم شد می تونید در امتداد اون از تکه های دیگه روزنامه استفاده کنید. وقتی که کارتون کامل شد با چکش به آرومی رو کارتون بزنید. تا قسمت وسط یک حالت برجسته مانند پیدا کنه

شما می تونید از قبل روزنامه ها رو رنگ کنید و یا در این مرحله شروع به رنگ کردن کارتون کنید. می تونید از تکنیک دکوپاژ استفاده کنید و با استفاده از چسب طرح هایی که دارید رو روی کارتون بچسبونید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن