آموزش ساخت دستبند

آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید

سلام عزیزان شبتون بخیر سایت کسب سرمایه بهترین آرزوها رو براتون داره… پست امشب در مورد آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید هست آموزش بسیار ساده ای هست فقط برای شکل دادن به سیم مفتولی ممکنه به کمی مهارت نیاز داشته باشید. خب برای این آموزش به مروارید یا سنگ های قیمتی، سیم مفتول طلایی ۱٫۵ میلیمتری، میخ طلایی، دم باریک و سیم بر نیاز دارید. تا یادم نرفته این پست رو هدیه می کنم به عسل خانم که همیشه برای ما کامنت میذارن 🙂

آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید

نحوه ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید

خب اول شما باید ۳۵ سانتیمتر از سیم مفتول تون رو ببرید و اون رو به حالتی که می خواید در بیارید. اینجا شکل ما به صورت شکلی شبیه به نت موسیقی داره برای این کار شما دو تا سه دور سیم مفتولتون رو پیچ می دید که حالت کویل مانندی پیدا کنه. بعد باید یک حلقه بیضی شکل ایجاد کنید و یک خم زیبا به سیم مفتولتون بدید و در انتها بازم یک حلقه بیضی شکل در بیارید. مروارید رو به میخ اضافه کنید و انتهای اون رو به شکل حلقه در بیارید و اضافه سیم رو ببرید.

آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید

حالا کافیه دو حلقه دو طرف مروارید رو به سیم مفتولی که حالت دادید وصل کنید این کار رو تکرار کنید تا به اندازه دستبند دلخواهتون می رسید. برای حلقه دستبند هم بازم از سیم مفتولی استفاده می شه که شما باید اون رو به حالت یک S فشرده به هم در بیارید ( بهتر از این نتونستم توصیف کنم دیگه ببخشید 😀 ) حلقه دستبند رو به آخرین حلقه مرواریدتون وصل می کنید و تمام.

آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید

امیدوارم از آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید امشب خوشتون اومده باشه و بتونیددستبندهای خوبی برای فروش بسازید. تا پروژه های بعدی سایت کسب سرمایه بدرود . . .

آموزش ساخت دستبند دستساز با سیم مفتول و مروارید

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن