آموزش ساخت گوشواره

آموزش ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی

دوستای خوبم سلام شب خوبی رو براتون آرزومندم امشب آموزش ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی رو براتون آماده کردم که آموزش ساده ای هست و امیدوارم ازش لذت ببرید. محض اطلاع خانم هایی که برای آموزش گلیم بافی ایمیل دادن باید بگم که به زودی در سایت این آموزشها گذاشته میشه کارگاه کوچیکی رو سفارش دادم که به زودی آماده میشه و امیدوارم بتونم آموزش های خوبی بذارم. خب عزیزان از بحث دور نشیم برای ساخت این گوشواره آویز شما به مروارید سفید ۶ میلی متری، گل برنجی کریستالی، پین طلایی و گیره گوشواره و دم باریک و سیم چین احتیاج دارید.

آموزش ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی

نحوه ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی

تمام کاری که شما برای ساخت این گوشواره آویز مرواریدی باید انجام بدید اینه که : مروارید رو به پین اضافه کنید و انتهای پین یا میخ تون رو حلقه کنید و اضافه اون رو با سیم چین ببرید. سه تای دیگه مروارید رو به همین صورت آماده کنید و حلقه های مروارید رو به هم وصل کنید . حالا گل برنجی کریستالی رو به یک طرف حلقه مروارید اضافه کنید و طرف دیگه رو برای وصل کردن گیره گوشواره در نظر بگیرید.

آموزش ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی

شاید به هر کسی بگید که این گوشواره زیبا رو در دو مرحله ساخته اید متعجب بشه… لطفا سایت کسب سرمایه رو با دوستای خودتون به اشتراک بذارید… ممنون از شما

آموزش ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی آموزش ساخت گوشواره آویز دستساز مرواریدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن