آموزش دوخت رانر

آموزش دوخت رانر میز کریسمس – شماره ۲

سلام خدمت کاربران عزیز سایت کسب سرمایه روز خوبی رو براتون آرزومندم، امروز آموزش دوخت رانر میز کریسمس – شماره ۲ رو براتون آماده کردم که امیدوارم خوشتون بیاد. برای این آموزش شما به چند رنگ پارچه با طرح های مختلف، چرخ خیاطی، سنجاق، قیچی ، سانتیمتر نیاز دارید.

نحوه دوخت رانر میز کریسمس

خب از پارچه تون سه تا مربع جدا کنید و اون رو روی میز کارتون بذارید. حالا باید نوارهای پارچه ای که دارید و در دو طرف این مربع ها بذارید و دو نوار پارچه ای هم در طول سه مربع قرار بدید. شما باید این پارچه ها رو به هم چرخ کنید. بعد از اینجام این کار شما باید با رنگ پارچه دیگه که اینجا قرمزه نوارهایی رو در بیارید و در دو طرف دو مربع انتهای کار و در طول کارتون قرار بدید و چرخ کنید. بعد از اینکه این کار رو تموم کردید باید کارتون رو آستری بگیرید که بهتره هم رنگ یکی از پارچه هایی باشه که تو کار استفاده کدید. طرف پشت پارچه آستری رو روی طرف روی پارچه هایی که به هم وصل کردید بذارد و دور تا دور کارتون رو چرخ کنید. شما باید یک مقدار از کارتون رو به صورت چرخ نشده باقی بذارید تا بتونی کارتون رو بیرون بکشید. در نهایت قسمت دوخته نشده رو پس دوزی کنید.

آموزش دوخت رانر میز کریسمس – شماره 2حالا شما باید طبق خط های قرمزی که تو تصویر زیر میبینید کارتون رو چرخکاری کنید. تا در نهایت یک رانر زیبا داشته باشید.

آموزش دوخت رانر میز کریسمس – شماره 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن