آموزش دوخت رانر

آموزش دوخت رانر میز مدرن و ساده

دوستای خوبم سلام، آموزش دوخت رانر میز مدرن و ساده رو براتون آماده کردم… این رانر برای افراد مبتدی مناسبه و مرحله پیچیده ای نداره، شما برای این آموزش به پارچه نخی سازگار با دکوراسیون داخلی تون، چرخ خیاطی، قیچی، سنجاق، اتو نیاز دارید.

نحوه دوخت رانر میز مدرن و ساده

خب اول پارچه تون رو بشورید، خشک کنید و اتو بزنید. بسته به اندازه میزتون شروع به اندازه گیری پارچه کنید توجه داشته باشید که رانر شما از دو طرف از میز آویزون هست که میزان کوتاه و بلندی اون هم به سلیقه خودتون بر می گرده خاواستم بگم که در حین اندازه گیری حواستون به این مورد باشه.

آموزش دوخت رانر میز مدرن و ساده

وقتی که پارچه رو قیچی گردید روی پارچه ها رو روی هم بذارید و دور تا دور کارتون رو سنجاق کنید حالا شروع به چرخکاری دور تا دور کارتون کنید فقط مقداری رو برای برگردوندن کار چرخ نکنید. وقتی چرکاریتون تموم شد چهار گوشه کارتون رو قیچی کنید اما خیلی نزدیک به چرخکاریتون نباشه.  پارچه رو برگردونید و قسمت دوخت نشده رو کوک مخفی بزنید.  خب رانر میز شما ساخته شد بدون اینکه دردسر زیادی کشیده باشید. امیدوارم از این آموزش خوشتون اومده باشه.

آموزش دوخت رانر میز مدرن و ساده

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن