متفرقه

آموزش ساده ساخت بنر تولد BABY

دوستای خوبم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه و روز خوبی رو پشت سر گذاشته باشید آموزش امروز در مورد نحوه ساخت بنر تولد BABY هست البته شما می تونید به جای BABY از اسم فرزندتون استفاده کنید تا بنر قشنگتر و مرتبط تری رو داشته باشید و حتی توی اتاق بچه تون بتونید نصب کنید.

بنر تولد BABY

برای این آموزش شما به دو تا الگو نیاز دارید که هر دو رو می تونید در ادامه ذخیره کنید. اگر می خواید بنر بزرگتر یا کوچیکتری داشته باشید می تونید نسبت به سایزی که می خواید از الگو کپی بگیرید.

آموزش ساده ساخت بنر تولد BABY

آموزش ساده ساخت بنر تولد BABY

الگوهایی که دارید رو روی مقوا بندازید و دورش رو خط بزنید و مقواتون رو قیچی کنید. پشت کاغذ رنگیتون رو اسپری چسب بزنید و اون رو روی یک مقوای گرم بالا یا چوب بچسبونید. بعد از انجام این کار الگوی BABY رو روی چوب یا مقوای گرم بالا بنذازید و با رنگ اکریلیک دلخواهتون شروع به رنگ کردن کارتون کنید. حالا کافیه که کاراکترهای BABY رو روی الگوی قبلیتون بچسبونید. برای تزئین کارتون هم می تونید از شکل گل، قلب، ستاره یا هر شکل دیگه ای رو که دوست دارید برش بزنید و با چسب حرارتی به کارتون وصل کنید. اگه از کاغذ استفاده کردید با پانچ مقوا رو سوراخ کنید و نخ رو ازش رد کنید اگر هم از چوب استفاده کردید می تونید با دریل دستی سوراخ ها رو ایجاد کنید.

آموزش ساده ساخت بنر تولد BABY

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن