آموزش ساخت دستبند

آموزش ساخت دستبند با مهره در دو مرحله ساده

خانم ها و آقایان عزیر سلام شبتون بخیر امیدوارم اوقات خوشی داشته باشید. در این پست من قصد دارم آموزش ساخت دستبند با مهره رو در دو مرحله ساده براتون توضیح بدم. برای این آموزش شما به مهره سفید ژاپنی دو سوراخه، مهره آبی ۳ میلی متری، سیم مسی نقره ای ۰٫۵ میلی متری، قفل دستبند، حلقه های نقره ای، انبر دست و سیم بر نیاز دارید.

مراحل ساخت دستبند با مهره در دو مرحله ساده

خب اول برای ساخت دستبندتون شما باید سیم نقره ای ۰٫۵ میلیمتری رو با توجه به ندازه ای که می خواید ببرید. سیم رو از وسط تا کنید ( به عکس نگاه کنید). خب حالا دو طرف سیم رو از دو سوراخ مهره سفید ژاپنی تون رد کنید و به هر یک از سیم ها ۶ تا مهره آبی ۳ میلیمتری اضافه کنید. دوباره مهره سفید، ۶ تا مهره آبی همین کار رو تکرار کنید تا طول سیمتون پر بشه، برای آخرین دور یک مهره سفید ژاپنی اضافه کنید و با استفاده از انبر دست هر دو انتهای سیمتون را به شکل زیر حلقه کنید. بعد سیم رو به حالت دایره خم کنید. حلقه هایی که دارید رو به انتهای سیمتون اضافه کتید و در نهایت حلقه دستبند رو به حلقه ها وصل کنید.

آموزش ساخت دستبند با مهره در دو مرحله ساده

خب اینم دستبند مهره ای شما… شاد باشید

آموزش ساخت دستبند با مهره در دو مرحله ساده

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد هرگونه کپی برداری از مطالب سایت بدون ذکر منبع لینک دار و کسب اجازه، شرعاً و قانوناً غیرمجاز می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن